Yaşam

Bayraklı Belediyesi’nden YKS’de tercih desteği

Öğrencilerin sınavlardan sonra en doğru seçimi yapmalarını sağlamayı hedefleyen Bayraklı Belediyesi, bu kapsamda 25 Temmuz-5 Ağustos tarihleri ​​arasında öğrencilerine ücretsiz tercih danışmanlığı hizmeti verecek.

Öğrencilerine Türkiye genelindeki en nitelikli okullarda eğitim alma imkanı sunan Bayraklı Belediyesi Sosyal Aktivite Merkezi’nde eğitmenler, Yükseköğretim Kurumları Sınav (YKS) sonuçları açıklandıktan sonra da öğrencilerini yalnız bırakmıyor. Bu kapsamda 25 Temmuz – 5 Ağustos tarihleri ​​arasında hafta sonları da dahil olmak üzere öğrencilere serbest seçim danışmanlığı hizmeti sunulacaktır. Eğitmenler öğrencilerin puanlarına, becerilerine ve eğilimlerine göre en doğru seçimi yapmaları için rehberlik edecektir. Bu hizmetten yararlanmak isteyen öğrenciler; 0 232 935 03 35 numaralı telefondan detaylı bilgi alabileceksiniz.

ÖĞRENCİLERİMİZİN BAŞARILARI BİZİM GURURUMUZDUR

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Bayraklı’da eğitim için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Çocuklarımızın ve gençlerimizin her zaman yanındayız. Başarıları bizi daha çok mutlu ediyor. Öğrencilerimizi istedikleri okullarda eğitim görmeleri için sınav öncesinde olduğu gibi sınav sonrasında da yalnız bırakmıyoruz. Hepsine eğitim hayatlarında başarılar diliyorum.”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

kizilirmakhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu